O Nas

FORMAT home to niezwykła pracownia projektowa.

Powstała w 2007 roku z pasji do tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz, które inspirują. Wieloletnie doświadczenie które zdobyliśmy przez lata, pozwala nam dać usługę której oczekujecie- kompleksową: „od projektu do efektu”.

Wykonamy dla ciebie spersonalizowany projekt wnętrza i go zrealizujemy. Przejdziemy z Tobą każdy etap – od wyboru ekipy remontowej po dobór poduszek. Dostarczymy meble oraz inne elementy wyposażenia wnętrza. Spełnimy twoje marzenie o wyjątkowym miejscu takim jak Ty – Twojej oazie spokoju i harmonii.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i targach, w kraju i zagranicą. Współpracujemy z krakowskimi uczelniami szkoląc młodych projektantów. Nasze doświadczenie i
znajomość światowych trendów w architekturze i wzornictwie, uczyni twoje wnętrze niezwykle funkcjonalnym, pięknym i inspirującym.

Nasze studio – galeria zdjęć

studio_232-Edit
studio_163-Edit-Edit-2
studio_196-Edit
formatstudio_235-Edit-Edit
studio_211-Edit
pensjonatcracovia_623-Edit
formatstudio_13-Edit-Edit
formatstudio_104-Edit
formatstudio_80-Edit
studio_189-Edit-Edit
formatstudio_221-Edit
formatstudio_194-Edit
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
studio_232-Edit
studio_163-Edit-Edit-2
studio_196-Edit
formatstudio_235-Edit-Edit
studio_211-Edit
pensjonatcracovia_623-Edit
formatstudio_13-Edit-Edit
formatstudio_104-Edit
formatstudio_80-Edit
studio_189-Edit-Edit
formatstudio_221-Edit
formatstudio_194-Edit
previous arrow
next arrow

Nasz zespół

Agnieszka Ćwiertniak-Jania

Serce i mózg pracowni

Zastanawiasz się dlaczego to właśnie ja powinnam zaprojektować Twoją przestrzeń?
Na początek kilka banałów, ale bardzo ważnych. Od 2000 r. dbam, żeby projektowane i realizowane przy mojej pomocy wnętrza, były piękne, posiadały ponadczasowy sznyt i funkcjonalność. Projektowanie to kwestia umowna. Zrobię wszystko, by wejść w Twoją skórę, sprawić, żeby Twoje życie było bardzo funkcjonalne i estetyczne.
Już w czasie studiów brałam udział w szkoleniach, konferencjach i targach, w Polsce i zagranicą. Uważam to za nieodzowny element tej pracy. Zdobytą wiedzą, dzielę się z innymi, szkoląc młodych projektantów.
Pracujemy razem dla Ciebie.

Dariusz Jania

Projektant szaf i mebli, pasjonat meblarstwa

Szukasz projektanta mebli, nie teoretyka? Właśnie go znalazłeś.
Od 2007r wsłuchuje się w potrzeby i upodobania klienta, by dać Ci produkt o jakim marzysz. Żadne techniczne zagadnienia nie są mu obce. Projektuje, koordynuje i realizuje inwestycje.

A także wiele wiele innych osób… które z nami pracują. To świetni fachowcy w każdym zakresie, koniecznych do wykończenia Państwa nieruchomości. Od ekip remontowych, przez instalatorów, fliziarzy, montażystów mebli, stolarzy, kamieniarzy, parkieciarzy, metaloplastyków, kominkarzy, szklarzy, fachowców od nagłośnienia, tapeciarzy, krawcowych itd. aż po ekipy sprzątające.


    Załącz CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (Imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora strony kuchnieformat.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do Kuchnie Format, w celu umożliwienia odpowiedzi.